所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 65mA |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 200MHz |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Gain Bandwidth Product | 100MHz |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 2mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V |
| Standard Package | 3,000 |
| Slew Rate | 200 V/µs |
| Current - Input Bias | 1.5µA |
| Voltage - Input Offset | 800µV |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | EL8100IW-T7TR |
| Package/Case | SOT-23-6 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话