所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 250 |
| Current - Output / Channel | 70mA |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 200MHz |
| Standard Package | 250 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 800µA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5 V ~ 10 V, ±2.5 V ~ 5 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Slew Rate | 1700 V/µs |
| Voltage - Input Offset | 1.6mV |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | EL5160ISZ-T7ACT |
| Operating Supply Voltage | 9 V |
| Supply Current | 0.85 mA at +/- 5 V |
| Common Mode Rejection Ratio - Min | 50 dB |
| Input Offset Voltage | 5 mV at +/- 5 V |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Voltage - Max | 10 V |
| Supply Voltage - Min | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Type | Single, Dual |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Dual Supply Voltage | +/- 2.5 V to +/- 5 V |
| Operating Supply Current | 0.85 mA |
| PSRR - Power Supply Rejection Ratio | 65 dB |
| Product | Operational Amplifiers |
| Brand | Intersil |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Shutdown | No Shutdown |
| CMRR - Common Mode Rejection Ratio | 50 dB |
| SR - Slew Rate | 1700 V/us |
| Topology | Current Feedback Amplifier |
| Minimum Dual Supply Voltage | +/- 2.5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | +/- 5 V |
| en - Input Voltage Noise Density | 4 nV/sqrt Hz |
| Length | 5 mm (Max) |
| In - Input Noise Current Density | 8 pA/sqrt Hz, 7 pA/sqrt Hz |
| Vos - Input Offset Voltage | 5 mV |
| Series | EL5160 |
| Height | 1.5 mm (Max) |
咨询QQ
热线电话