所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Contrast Ratio | 7:1 |
| Touchscreen | No |
| Maximum Operating Temperature | 50 |
| Active Area | 45.8x21.984 |
| Display Size | 2 |
| Outline Dimensions | 57x28.8x1 |
| Packaging | Box |
| Interface Type | SPI |
| Pixel Format | 200x96 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Background Color | White |
| Display Type | TFT - Electronic Paper Display (EPD) |
| Viewing Area | 45.80mm L x 21.98mm W |
| Diagonal Screen Size | 2" (50.80mm) |
| Display Mode | Transflective |
| Dot Pitch | 0.23mm x 0.23mm |
| Text Color | Black |
| Backlight | Without Backlight |
| Standard Package | 39 |
| Interface | SPI |
| Dot Pixels | 200 x 96 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话