所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | RF Amplifier |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | High Linearity Amplifier |
| Operating Frequency | 2.3 GHz |
| Output Intercept Point | 45 dBm |
| Power Gain Typ | 31.5 dB |
| Noise Figure | 7 dB |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Supply Current | 450 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-16 |
| Packaging | Reel |
| Input Return Loss | 18 dB |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Part # Aliases | 1066926 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
咨询QQ
热线电话