所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 5.7 X 4.5 X 2.3(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Capacitance Value | 15 pF |
| Voltage | 250 Vac |
| Tolerance | 5 % |
| Dielectric | GP |
| Operating Temperature | -25 to 100 °C |
| Construction | Flat |
| Product Depth | 4.5 mm |
| Product Length | 5.7 mm |
| Product Height | 2.3(Max) mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 15 pF |
| Voltage Rating | 250 V |
| Temperature Coefficient / Code | SL / GP |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Packaging | Reel |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Industry Aliases | ECCTFC150JG |
| Subcategory | Capacitor Ceramic Singlelayer |
| Lead Time | 49 Days |
咨询QQ
热线电话