所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 90 VAC to 264 VAC |
| Chipsets | 945GME, ICH7M |
| Dimensions | 150 mm x 280 mm x 67 mm |
| Description/Function | Fanless embedded system supports Socket M (478-pin) for Intel Core 2 Duo/Core Duo/Core Solo/Celeron M processor; DVI, 4 COM, 4 USB, 2 LAN, CF, AC/DC 60W power adapter |
| Memory Type | DDR2 |
| Memory Size | 2 GB |
| Power Consumption | 60 W |
| Interface Type | RS-232, RS-422, RS-485, USB |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo, Core Duo, Core Solo, Celeron |
| Frequency | 2.33 GHz |
| Maximum Operating Temperature | + 50 C |
| Part # Aliases | (SOCKET) E360630106 EBOX630-830-FL-RC-US |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话