所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LCD Graphic Display Modules & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Backlights |
| Backlighting | Full Color |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Packaging | Box |
| Attached Touch Screen | No |
| Module Size - W x H x T | 68 mm x 51 mm x 3.6 mm |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Style | LED Backlights |
| Viewing Area - W x H | 64 mm x 36 mm |
| Backlight Colours | Blue, Green, Red |
| Backlight Type | LED |
| Dimensions | 51 x 68mm |
| Height | 51mm |
| Number of Pins | 40 |
| Width | 68mm |
| rohs | Compliant |
| Series | * |
| Other Names | 1481-1174 |
| Standard Package | 1 |
| Supply current | 5...60 mA |
| Power supply | 3.3 / 5.0 V |
| Height, module dimension | 3.6 |
| Backlight | RGB |
咨询QQ
热线电话