所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14CDIP |
| Data Transmission Topology | Point-to-Point|Multidrop |
| Interface Standards | EIA/TIA-232-C|EIA/TIA-422|EIA/TIA-423 |
| Function | Line Receiver |
| Number of Receivers | 2 |
| Receiver Signal Type | Differential |
| Receiver Communication Type | RS-232|RS-422|RS-423 |
| Typical Single Supply Voltage | 5|9|12 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Single Supply Voltage | 5|9|12 |
| Mounting | Through Hole |
| Package Width | 7.62(Max) |
| PCB | 14 |
| Screening Level | Military |
| Maximum Supply Current | 30 |
| Power Supply Type | Single |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | CDIP |
| Standard Package Name | CDIP |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| ESD Protection | No |
| Maximum Single Supply Voltage | 15 |
| Package Length | 19.94(Max) |
| Pin Count | 14 |
| Minimum Single Supply Voltage | 4.5 |
| Package Height | 3.56(Max) |
| Packaging | Rail |
| Lead Shape | Through Hole |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Package Type | CDIP |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Power Supply Requirement | Single |
| Supply Current | 30 mA |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 15 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 5/9/12 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Transmitter Signal Type | Not Required |
| Number of Transmitters | Not Required |
| Number of Transceivers | Not Required |
咨询QQ
热线电话