所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 25CSBGA |
| Operating Temperature | -40 to 100 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2.9 V to 5.5 V |
| Supply Current | 3 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| Package / Case | BGA-25 |
| Packaging | Bulk |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Type | Laser Driver |
| Part # Aliases | 90-1862B+A00 |
| Series | DS1862A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 25-BGA (5x5) |
| Current - Supply | 3mA |
| Number of Channels | 7 |
| Data Rate | 10Gbps |
| Voltage - Supply | 2.9 V ~ 5.5 V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 3 mA |
| Brand | Maxim Integrated |
| Height | 1 mm |
| Width | 5 mm |
| Length | 5 mm |
| Factory Pack Quantity | 640 |
咨询QQ
热线电话