所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| Outside Width | 4.047 in |
| Outside Height | 0.062 in |
| Product | Terminal Block Cases |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Outside Depth | 3.421 in |
| Unit Weight | 0.100000 oz |
| Type | DIN Rail |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Board Material | :- |
| Hole Diameter | :1.3mm |
| External Height | :86.9mm |
| External Width | :102.8mm |
| Board Thickness | :1.6mm |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85340011 |
咨询QQ
热线电话