所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Lockout Feature, NEMA 4 Rated |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Sensitivity | 100kOhm |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Output Type | Relay |
| Applications | Drain Control, Supply Control |
| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 24VAC |
| Standard Package | 1 |
| Type | Level Control - High Sensitivity |
| Contact Rating @ Voltage | 10A @ 120VAC |
咨询QQ
热线电话