所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Coil Power | 50mW |
| Coil Resistance | 500 Ω |
| Coil Voltage | 5V dc |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Contact Resistance | 150 (Static), 200 (Dynamic) mΩ |
| Depth | 6.4mm |
| Height | 5.1mm |
| Isolation Coil To Contact | 1.5kV dc |
| Length | 19.3mm |
| Life | 1000000000 (Electrical) cycles |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Current AC | 1 A |
| Maximum Switching Current DC | 1 A |
| Maximum Switching Power DC | 20 W |
| Maximum Switching Voltage AC | 200V ac |
| Maximum Switching Voltage DC | 200V dc |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | PCB |
| Terminal Type | Through Hole |
咨询QQ
热线电话