所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 12(Max) X 7(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 470 pF |
| Voltage | 10000 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | B |
| Lead Pitch For Radial | 9.5 mm |
| Product Diameter | 12(Max) mm |
| Operating Temperature | -25 to 100 °C |
| Termination Style | Radial |
| Product Depth | 7(Max) mm |
| Standard Package | Bulk |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 50 |
| Capacitance | 470pF |
| Depth | 7mm |
| Diameter | 12mm |
| Dimensions | 12 Dia. x 7mm |
| Height | 16mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | ±10% |
| Tolerance Minus | -20% |
| Tolerance Plus | +20% |
| rohs | Compliant |
| 系列 | DHR |
| 电压 | 10000 V 直流 |
| 容差 | ±20% |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 安装类型 | 通孔 |
| 容差 正 | +20% |
| 端子类型 | 通孔安装 |
| 高度 | 16mm |
| 电容值 | 470 pF |
| 最低工作温度 | -25°C |
| 温度系数 | ±10% |
| 尺寸 | 12 (Dia.) x 7mm |
| 容差 负 | -20% |
| 深度 | 7mm |
| Board Level Components | Y |
| 直径 | 12mm |
| 电介质 | B |
咨询QQ
热线电话