所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Ceramic Disc Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 220 pF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 kV |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Termination Style | Radial |
| Product | High Voltage Ceramic Disc Capacitors |
| Packaging | Bulk |
| Series | DHR |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Temperature Coefficient / Code | 10 % |
| Unit Pack | 100 |
| MOQ | 100 |
| Depth | 7mm |
| Dielectric | B |
| Length | 9mm |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | ±10% |
| Tolerance Minus | -20% |
| Tolerance Plus | +20% |
| Voltage | 10000 V dc |
| rohs | Compliant |
| 系列 | DHR |
| 电压 | 10000 V 直流 |
| 容差 | ±20% |
| 最高工作温度 | +100°C |
| 容差 正 | +20% |
| 电介质 | B |
| 安装类型 | 通孔 |
| 电容值 | 220 pF |
| 最低工作温度 | -25°C |
| 温度系数 | ±10% |
| 长度 | 9mm |
| 容差 负 | -20% |
| 深度 | 7mm |
| Board Level Components | Y |
咨询QQ
热线电话