所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC N |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 80@10.8V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 145@±15V ns |
| Maximum Turn-On Time | 250@12V ns |
| Switch Architecture | SPST |
| Configuration | Quad SPST |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±20 V |
| Minimum Single Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 44 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Matchcode | DG413DYZ |
| Vcc(min) | 5V |
| Ron | 25Ohm |
| Unit Pack | 48 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| MOQ | 48 |
| Vcc(max) | 20V |
| Top(max) | 85°C |
| Qinj | 5pC |
| Channels | 4 |
| Icc | 0.0001µA |
| Top(min) | -40°C |
| ton | 110ns |
| Automotive | NO |
| Footprint | 60mm² |
| Mounting | SMD |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| toff | 100ns |
| Function | Switch |
| Circuit | 4 x SPST - NC/NO |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage Supply Source | Single, Dual Supply |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 100pA |
| On-State Resistance | 80 Ohm |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5 V ~ 44 V, ±5 V ~ 20 V |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 10 x 4 x 1.75mm |
| Height | 1.75mm |
| Input Signal Type | Single Ended |
| Length | 10mm |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Multiplexer Architecture | 4:4 |
| Number of Channels per Chip | 4 |
| Number of Inputs per Element | 4 |
| Number of Outputs per Element | 4 |
| Output Signal Type | Differential |
| Package Type | SOIC |
| Pin Count | 16 |
| Power Supply Type | Dual |
| Switch Type | Analogue |
| Typical Dual Supply Voltage | ±15V |
| Width | 4mm |
| Operating Supply Voltage | 5 V to 44 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| On Time - Max | 315 ns |
| Series | DG413 |
| Number of Switches | 4 |
| Switch Voltage - Max | 15 V |
| Switch Configuration | SPST |
| Supply Current - Max | 5 uA |
| On Resistance - Max | 45 Ohms |
| Off Time - Max | 140 ns |
| Supply Voltage - Max | 44 V |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Supply Voltage - Min | 5 V |
| Supply Current | 0.0001 uA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Channels | 4 |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Number of Inputs | 4 |
| Number of Outputs | 4 |
| Dual Supply Voltage (Typ) | �9/�12/�15/�18 V |
| Power Supply Requirement | Single/Dual |
| Dual Supply Voltage (Min) | �5 V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 5 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 44 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 9/12/15/18/24/28 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | �20 V |
| Multiplexer Configuration | Quad SPST |
| Analog Switch ON Resistance | 80@10.8V ohm |
| Analog Switch Turn Off Time | 145@�15V ns |
| Analog Switch Turn On Time | 250@12V ns |
| Analogue Switch Type | :SPST |
| No. of Channels | :4 |
| On State Resistance Max | :35ohm |
| Supply Voltage Range | :5V to 34V |
| Analogue Switch Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :16 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :413 |
| IC Generic Number | :413 |
| Input Type | :CMOS, TTL |
| Logic Function Number | :413 |
| On Resistance Rds(on) | :35ohm |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Max | :20V |
| Supply Voltage Min | :-20V |
| Supply Voltage Source | :Dual |
| Turn Off Time | :100ns |
| Turn On Time | :110ns |
| Weight (kg) | 0.000001 |
| Tariff No. | 85235290 |
| PrimaryType | AnalogSwitches |
| SwitchType | SPST |
咨询QQ
热线电话