所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Screen Size | :16.764mm |
| Resolution | :64 x 48 |
| Viewing Area (H x W) | :12.06mm x 15.42mm |
| Interface Type | :Parallel, Serial |
| Pixel Size (H x W) | :0.19mm x 0.19mm |
| Voltage Rating | :2.8V |
| Display Technology | :Organic LED |
| External Depth | :2.1mm |
| External Length / Height | :18.1mm |
| External Width | :18.46mm |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-30°C |
| Operating Temperature Range | :-30°C to +70°C |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85312020 |
咨询QQ
热线电话