所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Screen Size | :79.248mm |
| Resolution | :256 x 64 |
| Viewing Area (H x W) | :21.18mm x 78.78mm |
| Interface Type | :Parallel, Serial |
| Pixel Size (H x W) | :0.28mm x 0.28mm |
| Voltage Rating | :2.8V |
| Display Technology | :Organic LED |
| External Depth | :2.2mm |
| External Length / Height | :27.8mm |
| External Width | :88mm |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-30°C |
| Operating Temperature Range | :-30°C to +85°C |
| Weight (kg) | 0.009 |
| Tariff No. | 85312020 |
咨询QQ
热线电话