所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Screen Size | :39.116mm |
| Resolution | :128 x 64 |
| Viewing Area (H x W) | :19.52mm x 37.056mm |
| Interface Type | :Parallel, Serial |
| Pixel Size (H x W) | :0.258mm x 0.258mm |
| Voltage Rating | :2.8V |
| Display Technology | :Organic LED |
| External Depth | :2.36mm |
| External Length / Height | :29.14mm |
| External Width | :45.24mm |
| Weight (kg) | 0.004 |
| Tariff No. | 85312020 |
咨询QQ
热线电话