所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| For Use With | :- |
| Accessory Type | :Draw-Wire Encoder |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Max | :50°C |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Supply Voltage DC Max | :28VDC |
| Supply Voltage DC Min | :15VDC |
| Weight | :210g |
| Weight (kg) | 0.4 |
| Tariff No. | 90328900 |
咨询QQ
热线电话