所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | PLCC |
| Pin Count | 84 |
| Number of Usable Gates | 3200 |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Propagation Delay Time | 15 ns |
| Family Name | FLASH370i |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| # Macrocells | 128 |
| Programmable | Yes |
| # I/Os (Max) | 64 |
| Number of Logic Blocks/Elements | 8 |
| Memory Type | Flash |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| In System Programmable | Yes |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
咨询QQ
热线电话