所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Timing Type | Asynchronous |
| Package Width | 10 |
| PCB | 52 |
| Screening Level | Commercial |
| Address Bus Width | 20 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Density | 8K |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | PQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Number of Bits per Word | 8 |
| Number of Ports | 2 |
| Package Length | 10 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 52 |
| Maximum Operating Current | 160 |
| Package Height | 2 |
| Maximum Access Time | 55 |
| Packaging | Tray |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Number of Words | 1K |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Maximum Operating Current | 190 mA |
| Factory Pack Quantity | 96 |
| Series | CY7C131E |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Memory Size | 8 kbit |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Access Time | 55 ns |
| Package / Case | PQFP-52 |
| Organization | 1 k x 8 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Address Bus | 20 b |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | PQFP |
| Density | 8192 Bit |
| Word Size | 8 b |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Clock Freq | Not Required MHz |
| Architecture | Not Required |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Access Time (Max) | 55ns |
| Supply Current | 275mA |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Brand | Cypress Semiconductor |
| Memory Type | SDR |
| Supply Current - Max | 160 mA |
| Interface Type | Parallel |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
咨询QQ
热线电话