所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Current | 170 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Timing Type | Asynchronous |
| Number of Bits per Word | 8 |
| Density | 8K |
| Number of Words | 1K |
| Maximum Access Time | 55 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Number of Ports | 2 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | PLCC |
| Screening Level | Industrial |
| Address Bus Width | 20 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 52 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Maximum Operating Current | 190 mA |
| Factory Pack Quantity | 350 |
| Series | CY7C131E |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Memory Size | 8 kbit |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Access Time | 55 ns |
| Package / Case | PLCC-52 |
| Organization | 1 k x 8 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Brand | Cypress Semiconductor |
| Memory Type | SDR |
| Supply Current - Max | 170 mA |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Interface Type | Parallel |
咨询QQ
热线电话