所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±18ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 35 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.024" (0.60mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Frequency | 40MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 478-4817-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 2.5 mm W x 3.2 mm L x 0.55 mm H |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 85 C |
| Series | CX101F |
| Termination Style | SMD/SMT |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话