所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bend Radius | 40mm |
| Colour | Black |
| Inner Diameter | 9.75mm |
| Length | 30m |
| Material | PVC |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Working Pressure | 13bar |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Outer Diameter | 13.75mm |
| Reinforced | Yes |
| Suitable Applications | Compressed Air, Water |
咨询QQ
热线电话