所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solder & Shield Tubing |
| RoHS | No |
| Type | Solder Sleeve Shield Terminator |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Minimum Shrink Temperature | + 85 C |
| Series | CWT |
| Chemical Resistant | No |
| Color | Transparent |
| Features | Low temperature applications, controlled soldering, strain relief, insulation, easy installation |
| Maximum Temperature | + 125 C |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Part # Aliases | 921859-000 CWT-3806-W1 |
| Colour | Transparent |
| Maximum Cable Diameter | 6mm |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Cable Diameter | 3.3mm |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Sleeve Length | 0.042m |
| rohs | Not Applicable |
| Lead Free Solder Processes | No |
| 颜色 | 透明 |
| 最高工作温度 | +125°C |
| 材料 | 聚烯烃 |
| 最低工作温度 | -55°C |
| 最大电缆直径 | 6mm |
| 最小电缆直径 | 3.3mm |
| 套管长度 | 42mm |
咨询QQ
热线电话