所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | -0.4/0.2% |
| Type | Ceramic Resonator |
| EU RoHS | Compliant |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Resonance Frequency | 6 |
| Package Height | 4.8 |
| Load Capacitance | 47 |
| Packaging | Bulk |
| Package Width | 3 |
| Mounting | Through Hole |
| PCB | 3 |
| Package Length | 8 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Pin Count | 3 |
| Subcategory | Resonator |
| Lead Time | 42 Days |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Dimensions | 3 mm W x 8 mm L x 5.5 mm H |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 80 C |
| Series | CSTLS |
| Termination Style | Through Hole |
| Frequency | 6 MHz |
| Tradename | CERALOCK |
| Tolerance | 0.5 % |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frequency tolerance | ±0.5 % |
| Description | C1/C2=47 pF |
| Load capacitance | 47 |
| Package | Radial |
| Construction form | 3 pin |
| Operating temperature | -20...+80 °C |
| Temperature tolerance | ±0.2 % |
| Washable | YES |
| Pin length | 2.5 mm |
| Level | TTL |
| Pitch | 2.5 mm |
| T(A)min | -20 °C |
| Height | 5.5 mm |
| Width | 8 mm |
| T(A)max | 80 °C |
| Technics | CERAMIC |
| Automotive | NO |
| Thick | 3 mm |
| Pins/Pads | 3 |
| Loadcapacitance | 47 pF |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话