Murata Electronics North America
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±0.2% |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Features | Built in Capacitor |
| Mounting Type | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Height | 0.236" (6.00mm) |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) |
| Capacitance | 15pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency | 6MHz |
| Standard Package | 500 |
| Impedance | 30 Ohm |
| Type | Ceramic |
| Other Names | 490-1222 |
| Package/Case | Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch |
咨询QQ
热线电话