所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Board Mount Current Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Current Rating | 20 mA |
| Supply Voltage | 10 V |
| Response Time | 100 us |
| Output Voltage | 0.25 V |
| Operating Temperature | - 40 C to + 125 C |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 19 |
| Mounting | Screw |
| Package Width | 25.4 |
| Package Length | 31.8 |
| eurohs | Compliant |
| Subcategory | Sensor Misc |
| Lead Time | 84 Days |
| Packaging | Bulk |
| Sensor Type | * |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output | 400mV |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Standard Package | 5 |
| Current - Sensing | 1A |
| Package/Case | Module, Single Pass Through |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Sensor/Transducer Type | Closed Loop |
| Type | Digital Current Detector |
| PrimaryType | Proximity |
咨询QQ
热线电话