所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC |
| Maximum Transmitter Gain | 12 dB |
| Typical Supply Current | 50 mA |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Speakerphones |
| Type | Audio Processor |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | Audio Amplifiers |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话