所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | LED Lighting Drivers |
| Packaging | Reel |
| Power Dissipation | 400 mW |
| Maximum Supply Current | 4.5 mA |
| Input Voltage | 17 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Operating Frequency | 200 kHz |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话