所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | SPDT |
| Contact Material | Silver Nickel |
| Depth | 27.5mm |
| Height | 35.6mm |
| Input Resistance | 16100Ω |
| Length | 21.2mm |
| Load Current Rating | 10A |
| Load Voltage Rating | 250V |
| Maximum Input Voltage | 253V ac |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Input Voltage | 184V ac |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | PCB |
| Terminal Type | Fork, Screw, Spring |
| Turn Off Time | 8ms |
| Turn On Time | 10ms |
| rohs | Compliant |
咨询QQ
热线电话