所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| IP / NEMA Rating | :- |
| Supply Voltage | :240VAC |
| No. of Digital Outputs | :8 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :CE, CSA, UL |
| External Depth | :50mm |
| External Length / Height | :90mm |
| External Width | :86mm |
| Input Current | :5mA |
| Input Voltage Max | :24VDC |
| Mounting Type | :Screw Mount |
| No. of Inputs | :12 |
| No. of Outputs | :8 |
| Output Current | :2A |
| Output Type | :Relay |
| Output Voltage | :24VDC |
| Supply Current | :200mA |
| Supply Voltage Max | :26.4VDC |
| Supply Voltage Min | :20.4VDC |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 85043180 |
咨询QQ
热线电话