所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16TSSOP |
| Number of Channels per Chip | 4 |
| Output Type | Open Drain |
| Typical Voltage Gain | 80 dB |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Single Supply Voltage | 16 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±8|7 V |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话