所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | EMI Filters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 100 pF |
| Circuit Type | LC Filter |
| Maximum DC Resistance | 1 Ohms |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Case Height | 0.5 mm |
| Case Length | 2 mm |
| Case Width | 2 mm |
| Dimensions | 2 mm W x 2 mm L x 0.5 mm H |
| Package / Case | uDFN-8 |
| Packaging | Reel |
| Product | EMI Filters |
| Life | Obsolete |
| Center / Cutoff Frequency | 31MHz (Cutoff) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) |
| ESD Protection | Yes |
| Technology | LC (Pi) |
| Attenuation Value | 40dB @ 1GHz |
| Height | 0.026" (0.65mm) |
| Current | 30mA |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 2 |
| Filter Order | 3rd |
| Standard Package | 3,000 |
| Resistance - Channel (Ohms) | 0.75 |
| Values | L = 3nH, C = 100pF |
| Type | Low Pass |
| Package/Case | 8-UDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话