所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Corrugated Loom Tubing |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Length | 30480 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 9.9 |
| Color | Black |
| Packaging | Roll |
| Body Material | Polyethylene |
| Diameter | 0.390" (9.91mm) |
| Features | Corrugated |
| Material | Polyethylene |
| Length | 100' (30.5m) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | Tubing |
| Product Category | Non-Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| Inside Diameter | 7 mm |
| Unit Weight | 1.250 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Sleeving / Tubing Type | :Slit Corrugated Loom |
| Sleeving Material | :PE (Polyethylene) |
| Internal Diameter | :6.7mm |
| Sleeving Color | :Black |
| Weight (kg) | 0.68 |
| Tariff No. | 85469010 |
| Application | Foruseswherespiralwraporbraidedexpandablesleevingmaybedifficulttoinstallortheydonotoffertheamountofprotectionrequired |
| Diameter,Inside | 0.27" |
| ProtectionClass | Tubing,CorrugatedLoom |
| Quantity | 1 |
| SpecialFeatures | Abrasion,SlitResistant |
咨询QQ
热线电话