所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 14 Days |
| Diameter | 0.397" (10.08mm) |
| Features | Corrugated |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene |
| Length | 10000' (3048m) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Slit Wrap (Slit Harness) |
| Other Names | 07498340642 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Nominal Capacity OD | 0.25 in OD |
| Tubing Type | Cable Loom |
| Wall | Slit Corrugated |
| Manufacturer Series | CLT |
| Size OD | 0.4 in |
咨询QQ
热线电话