所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tubing |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Length | 381 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 27.7 |
| Color | Black |
| Packaging | Bulk |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Diameter | 1.090" (27.69mm) |
| Features | Corrugated, Heat Stabilized |
| Material | Polyamide |
| Length | 1250' (381m) |
| Other Names | 07498340655 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Nominal Capacity OD | 1.00 in OD |
| Tubing Type | Cable Loom |
| Wall | Slit Corrugated |
| Manufacturer Series | CLT |
| Size OD | 1.09 in |
| MIL SPEC | NO |
| UNSPSC Code | 26121630 |
| WALL TYPE| Single Or Dual | SINGLE WALL |
| UL | YES |
| Decimal | 1.00 INCH |
| Sleeving | YES |
| Size By Inch Fractions | 1 INCH |
| Dual | NO |
| Military Color Code | BLACK |
| Spiral Wrap | NO |
| Material/Type | NYLON |
| ZIPPER | NO |
| Heat Shrink | NO IS NOT SHRINK TUBING |
咨询QQ
热线电话