所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Packaging | Reel |
| Body Material | Polyethylene |
| EU RoHS | Compliant |
| Type | Tubing |
| Diameter | 1.090" (27.69mm) |
| Features | Corrugated |
| Material | Polyethylene |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | 07498391404 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Nominal Capacity OD | 1.00 in OD |
| Tubing Type | Cable Loom |
| Wall | Slit Corrugated |
| Manufacturer Series | CLT |
| Size OD | 1.09 in |
咨询QQ
热线电话