所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Corrugated Loom Tubing |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Length | 30480 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 27.7 |
| Color | Orange |
| Packaging | Roll |
| Body Material | Polyethylene |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | Tubing |
| Product Category | Non-Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| Features | Protects and reduces the risk of damage to wiring |
| Inside Diameter | 0.92 in |
| Material | PE |
| Unit Weight | 7.100 lbs |
| Length | 100 ft |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Sleeving / Tubing Type | :Slit Corrugated Loom |
| Sleeving Material | :PE (Polyethylene) |
| Internal Diameter | :25.4mm |
| Sleeving Color | :Orange |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85469090 |
| Diameter | 1.090" (27.69mm) |
| Other Names | 07498362755 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话