所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage | 4.75 V to 90 V |
| Maximum Supply Current | 25 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TO-252 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| High Level Output Current | 25 mA |
| Low Level Output Current | 25 mA |
咨询QQ
热线电话