所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Type | Zero Delay PLL Clock Driver |
| Family | CDCVF2505 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Output Frequency Range | 24 to 200 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 24 MHz |
| Maximum Input Frequency | 200 MHz |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Clock Drivers & Distribution |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Ratio - Input:Output | 1:5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | LVTTL |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Output | LVTTL |
| PLL | Yes with Bypass |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | 296-24149-2 |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | CDCVF2505-Q1 |
| Unit Weight | 0.002677 oz |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SOIC (D) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2500 | LARGE T&R |
| Rating | Automotive |
| VCC | 3.3 |
| Functional Diagram | |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| tsk(o) | 150 |
| Absolute Jitter (Peak-to-Peak Cycle or Period Jitter) | 150 |
| Package Group | SOIC |
| Datasheet | SCAS867 |
| Operating Frequency Range | 200 |
| Output Drive | 12 |
| t(phase error) | 150 |
| Special Features | |
| No of Outputs | 4 |
| Brand | Texas Instruments |
| Height | 1.58 mm |
| Length | 4.9 mm |
| Qualification | AEC-Q100 |
咨询QQ
热线电话