所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Type | Zero Delay PLL Clock Driver |
| Family | CDCVF2505 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Clock Drivers & Distribution |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 75 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 8 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Package Width | 4(Max) |
| Supplier Package | SOIC |
| Package Length | 5(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | LVTTL |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Output | LVTTL |
| PLL | Yes with Bypass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 4.9 x 3.91 x 1.58mm |
| Height | 1.58mm |
| Length | 4.9mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 V |
| Package Type | SOIC |
| Width | 3.91mm |
| Series | CDCVF2505 |
| Unit Weight | 0.002677 oz |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Programmable | No |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Clock IC Type | :PLL Clock Driver |
| Frequency | :200MHz |
| No. of Outputs | :5 |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Digital IC Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :8 |
| Supply Current | :5µA |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Amplifier Type | :Instrumentation |
| Base Number | :2505 |
| IC Generic Number | :2505 |
| Input Type | :LVTTL |
| Logic Function Number | :2505 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Type | :LVTTL |
| Supply Voltage Range | :3V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000073 |
| Tariff No. | 85411000 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SOIC (D) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 75 | TUBE |
| Rating | Catalog |
| VCC | 3.3 |
| Functional Diagram | alt_scas640e.gif |
| tsk(o) | 150 |
| Absolute Jitter (Peak-to-Peak Cycle or Period Jitter) | 150 |
| Package Group | SOIC TSSOP |
| Datasheet | SCAS640E |
| Operating Frequency Range | 200 |
| Output Drive | 12 |
| t(phase error) | |
| Special Features | |
| No of Outputs | 4 |
咨询QQ
热线电话