所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16VQFN EP |
| Configuration | 1 x 2:1 |
| Input Signal Type | LVCMOS|LVDS|LVPECL|LVTTL |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | VQFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 0.95(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 3.15(Max) |
| PCB | 16 |
| Package Length | 3.15(Max) |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Outputs | 2 |
| Product Category | Clock Buffer |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Series | CDCLVP1204 |
| Unit Weight | 0.000850 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN-16 |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Max Output Freq | 2 GHz |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Number of Clock Inputs | 2 |
| Type | Clock Driver |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Output Logic Level | LVPECL |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.375 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Package Type | VQFN EP |
| Clock IC Type | :Clock Buffer |
| Frequency | :2GHz |
| No. of Outputs | :4 |
| Supply Voltage Min | :2.375V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :16 |
| Supply Current | :45mA |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 2 - 1 year |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :1204 |
| Input Current | :40µA |
| Input Type | :LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Type | :LVPECL |
| Supply Voltage Range | :2.375V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.0002 |
| Tariff No. | 85423190 |
| Status | ACTIVE |
| Package | Pins | QFN (RGT) | 16 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 250 | SMALL T&R |
| New Flag | |
| Functional Diagram | fbd_scas880e.gif |
| No of Outputs | 4 |
| HiRel | |
| Package Group | QFN |
| Reference Design | Y |
| Divider Ratio | |
| VCC | |
| Datasheet | SCAS880E |
| Output Level | LVPECL |
| Output Frequency | 2000 |
| Special Features | |
| Rating | Catalog |
| TI Design | Y |
| Operating Frequency Range |
咨询QQ
热线电话