所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16VQFN EP |
| Configuration | 1 x 2:1 |
| Input Signal Type | LVCMOS|LVDS|LVPECL|LVTTL |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Output Logic Level | LVPECL |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 3.15(Max) |
| PCB | 16 |
| Screening Level | Industrial |
| Type | Clock Driver |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | VQFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 3.15(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 |
| Pin Count | 16 |
| Package Height | 0.95(Max) |
| Number of Clock Inputs | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | No Lead |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Frequency - Max | 2GHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.6 V |
| Output | LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Clock Buffer |
| Series | CDCLVP1204 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | VQFN-16 EP |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Package | Pins | QFN (RGT) | 16 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| New Flag | |
| Functional Diagram | fbd_scas880e.gif |
| No of Outputs | 4 |
| HiRel | |
| Package Group | QFN |
| Reference Design | Y |
| Divider Ratio | |
| VCC | |
| Operating Temperature Range | |
| Datasheet | SCAS880E |
| Output Level | LVPECL |
| Output Frequency | 2000 |
| Special Features | |
| Rating | Catalog |
| TI Design | Y |
| Operating Frequency Range | |
| Number of Outputs | 4 Output |
| Development Kit | CDCLVP1204EVM |
| Brand | Texas Instruments |
| Output Type | LVPECL |
| Height | 0.9 mm |
| Length | 3 mm |
| Maximum Input Frequency | 2000 MHz |
| Input Type | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Max Output Freq | 2000 MHz |
咨询QQ
热线电话