所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Phase Locked Loops - PLL |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Zero Delay PLL Clock Multiplier |
| Number of Circuits | 1 |
| Maximum Input Frequency | 240 MHz |
| Minimum Input Frequency | 12.5 MHz |
| Output Frequency Range | 25 MHz to 280 MHz |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QSOP-24 |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 24 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 75 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SSOP |
| Standard Package Name | SSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 24 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Output Frequency Range | 25 to 280 |
| Minimum Input Frequency | 12.5 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Maximum Input Frequency | 240 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Input | HSTL, LVPECL, LVTTL |
| Supplier Device Package | 24-SSOP/QSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 280MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 2,500 |
| Output | HSTL, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes |
| Package/Case | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | CDCF5801 |
| Unit Weight | 0.004568 oz |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SSOP |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| PLL Input Freq (Min) | 12.5 MHz |
| Programmable | No |
| PLL Input Freq (Max) | 240 MHz |
| Supply Current | 75 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Brand | Texas Instruments |
| Length | 8.75 mm |
| Height | 1.5 mm |
咨询QQ
热线电话