所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24TQFN |
| Operating Supply Voltage | 3 to 5.5 V |
| Number of Segments | 16 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage | 3 V to 5.5 V |
| Maximum Supply Current | 10 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TQFN-24 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Life | Obsolete |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 0.73 |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Supply Current | 10000(Typ) |
| PCB | 24 |
| Package Width | 4 |
| Supplier Package | TQFN |
| Package Length | 4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 24 |
| Number of Outputs | 16 |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Voltage - Output | 0.4 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | General Purpose |
| Frequency | 25MHz |
| Topology | PWM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | CAT4016HV6-T2DKR |
| 内部驱动器 | Yes |
| 电压 - 输出 | 0.4 V ~ 5.5 V |
| 类型 - 初级 | General Purpose |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 5.5 V |
| 封装/外壳 | 24-WFQFN Exposed Pad |
| 恒流 | Yes |
| 频率 | 25MHz |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出数 | 16 |
咨询QQ
热线电话