所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 45mA |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 9mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5 V ~ 16 V, ±2.25 V ~ 8 V |
| Standard Package | 98 |
| Slew Rate | 5 V/µs |
| Current - Input Bias | 5pA |
| Voltage - Input Offset | 6mV |
| Number of Circuits | 2 |
| Gain Bandwidth Product | 3MHz |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话