所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Enclosure Type | :Multipurpose |
| Enclosure Material | :Aluminium |
| Body Colour | :Grey |
| External Height - Imperial | :1.18" |
| External Height - Metric | :30mm |
| External Width - Imperial | :1.77" |
| External Width - Metric | :45mm |
| External Depth - Imperial | :1.97" |
| External Depth - Metric | :50mm |
| IP Rating | :IP65 |
| NEMA Rating | :- |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Coating | :Baked Enamel |
| Operating Temperature Max | :80°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| RAL Number | :7001 |
| Weight (kg) | 0.07 |
| Tariff No. | 76129090 |
咨询QQ
热线电话