所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.65 A |
| Maximum Voltage Rating | 100 V |
| Hold Current | 0.18 A |
| Maximum Current Rating | 10 A |
| Agency Approvals | CSA/UL |
| Typical Power Dissipation | 1.5 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.8 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 2.2 Ohm |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话