所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.15 A |
| Maximum Voltage Rating | 60 Vdc |
| Hold Current | 0.05 A |
| Maximum Current Rating | 100 A |
| Agency Approvals | cULus/TUV |
| Maximum Trip Time | 1.5@0.25A s |
| Typical Power Dissipation | 0.4 W |
| Minimum Initial Resistance | 3.6 Ohm |
咨询QQ
热线电话